Roro Line Lojistik
Telefon
+90 216 505 76 76
E-Posta
info@rorolinelojistik.com
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08:30 - 18:00
Teklif Formu
Roro Lojistik

RORO LINE LOJISTIK Uluslararası lojistik alanında kazandığı deneyimi ve profesyonel kadrosu ile ulusal ve uluslararası firmalara lojistik çözümler sunmaktadır. Operatör firmalar ile girdiği işbirliği ve uluslararası çözüm ortakları ile dünya üzerinde 60 ülkede 600 farklı noktaya ve bu noktalardan sunduğu deniz ve hava taşımacılığı hizmetlerini bünyesinde toplamıştır. Müşterileri ve uluslararası partnerleri arasında çok uluslu şirketlerden , ulusal orta ölçekli şirketlere kadar değişik profilde firmalara servis veren RORO LINE LOJISTIK ,

Misyonumuz

Sunduğumuz entegre lojistik hizmetlerimizle, müşterilerimizin küresel ticaret faaliyetlerinde en kritik çözüm ortağı olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti için sürekli süreçlerini iyileştiren, toplam kaliteyi ön planda tutan, yaratıcı çözüm önerileriyle inisiyatif kullanabilen genç ve dinamik çalışanlarıyla sektörün önde gelen güvenilir markasıdır.

Vizyonumuz

RORO LOGISTICS ailesi olarak uluslararası taşımacılık ve lojistik sektöründe, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile kendini geliştiren, çevreye duyarlı, özgün ve güvenilir çözüm ortağı olmak,

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak tespit etmek, algılamak, yerine getirmek ve bu yolla MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’ni sağlamak, belirli bir standardı tutturmak değil, sektörümüzde standardı belirleyen ve sürekli yükselten lider kuruluş olmaktır.

Bütünlük
Müşterilerilerimizle beraber iş ağımızı büyütmeye devam ederek hep birlikte geleceğe güvenle bakarız.

Çözüm Odaklılık
“Önce güven” ve “kaliteli hizmet” ile hareket eden firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede en uygun çözümü zamana karşı yarışarak sunarız.

Esneklik & Yaratıcılık
Sektördeki gelişmeleri takip ederek müşteri beklentilerini en üst düzeyde tutarak sonuca en kolay yoldan gitmeye çalışırız.

 

Çalışana Değer

Bir şirketin en değerli sermayesi ekibidir


Servislerimiz

 

•       Denizyolu Taşımacılığı

•       Havayolu Taşımacılığı

•       Karayolu Taşımacılığı

•       Full ve parsiyel konteyner Taşımacılığı

•       Kapıdan kapıya kombine Taşımacılığı

•       Proje Taşımacılığı

İstanbul  /  İzmir / Gemlik  ve Mersin Limanları ile özellikle  Kuzey ve Güney Amerika / Kuzey Avrupa / Uzak Doğu / Afrika / Orta Doğu ve Arap ülkeleri arasında deniz yolu ile parsiyel ve full konteyner taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz.Bahsekonu bölgelerdeki yurt dışı acentalarımız ile kargonuz ne boyutta olursa olsun, ithalat ve ihracat yüklemeleriniz için her zaman en iyi çözümleri bulmak amaçlı işbirliği yapmaktayız.