Roro Line Lojistik
Telefon
+90 216 505 76 76
E-Posta
info@rorolinelojistik.com
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08:30 - 18:00
Teklif Formu
Roro Lojistik

HAKKIMIZDA

RORO LİNE Uluslararası lojistik alanında kazandığı deneyimi ve profesyonel kadrosu ile ulusal ve uluslararası firmalara lojistik çözümler sunmaktadır. Operatör firmalar ile girdiği işbirliği ve uluslararası çözüm ortakları ile dünya üzerinde 60 ülkede 600 farklı noktaya ve bu noktalardan sunduğu deniz ve hava taşımacılığı hizmetlerini bünyesinde toplamıştır. Müşterileri ve uluslararası partnerleri arasında çok uluslu şirketlerden , ulusal orta ölçekli şirketlere kadar değişik profilde firmalara servis veren RORO DENIZCILIK ,

MİSYONUMUZ
Sunduğumuz entegre lojistik hizmetlerimizle, müşterilerimizin küresel ticaret faaliyetlerinde en kritik çözüm ortağı olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti için sürekli süreçlerini iyileştiren, toplam kaliteyi ön planda tutan, yaratıcı çözüm önerileriyle inisiyatif kullanabilen genç ve dinamik çalışanlarıyla sektörün önde gelen güvenilir markasıdır.

VİZYONUMUZ
RORO LİNE ailesi olarak uluslararası taşımacılık ve lojistik sektöründe, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile kendini geliştiren, çevreye duyarlı, özgün ve güvenilir çözüm ortağı olmak,

KALİTE POLİTİKAMIZ
Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak tespit etmek, algılamak, yerine getirmek ve bu yolla MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’ni sağlamak, belirli bir standardı tutturmak değil, sektörümüzde standardı belirleyen ve sürekli yükselten lider kuruluş olmaktır.

BÜTÜNLÜK
Müşterilerilerimizle beraber iş ağımızı büyütmeye devam ederek hep birlikte geleceğe güvenle bakarız.

ÇÖZÜM ODAKLILIK
“Önce güven” ve “kaliteli hizmet” ile hareket eden firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede en uygun çözümü zamana karşı yarışarak sunarız.

ESNEKLİK VE YARATICILIK
Sektördeki gelişmeleri takip ederek müşteri beklentilerini en üst düzeyde tutarak sonuca en kolay yoldan gitmeye çalışırız.

ÇALIŞANA DEĞER
Bir şirketin en değerli sermayesi ekibidir