Roro Line Lojistik
Telefon
+90 216 505 76 76
E-Posta
info@rorolinelojistik.com
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08:30 - 18:00
Teklif Formu
Roro Lojistik

Taşımacılık Hizmetleri

Tüm ithalat yükleriniz en son varış limanına kadar profesyonel ekibimiz tarafından adım adım izlenir. Yoğun yüklemelerin olduğu yüksek sezonlar dahil tüm dönemlerde yükleriniz yer sorunu olmaksızın taşınır. Servislerimiz tüm Uzakdoğu, Avrupa, Amerika ve Afrika ülkelerini kapsamaktadır.

RORO LİNE, başta Uzakdoğu ofisleri olmak üzere Ortadoğu, Avrupa, Afrika ve Amerika’da toplam 174 noktadan, uluslararası konteyner taşıması yapmaktadır. Gerek parsiyel konsolidasyon, gerekse komple konteyner ithalatında konusunda cok uzman ve tecrübeli ekibiyle hizmet vermektedir.

Konteyneri doldurmayan az hacimli yükleriniz için kapıdan kapıya servis sağlanarak yük takibi konusunda sınırsız müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. En ucuz ve en kaliteli parsiyel servis hizmetini yılda binlerce konsolidasyon yaparak müşterilerine sunabilmektedir.

İstanbul dışında İzmir, Gemlik, Mersin, Antalya, Samsun, İskenderun ve Trabzon ofisleri ile ithalat ve ihracat yapan tüm firmalara hizmet vermektedir. Aynı zamanda 174 ofisi ile tüm dünya üzerinde istenilen herhangibir noktadan farklı bir noktaya en iyi fiyat ve güvenilir servis sloganıyla crossbooking yapmaktadır.

tasimacilik-hizmetleri